AKCE

Ke každé rekonstrukci nad 500.000,--kč , sleva na kuchyň a jednu vestavěnou skříň 20%!!!

Rekonstrukce bytu, panelového bytu

 Rekonstrukce (přestavba) bytu je změna nebo úprava stavebních konstrukcí, instalací, povrchů... Rekonstrukce vždy přináší příjemnější, pohodlnější a hygienické prostředí dle současného standardu na bydlení.

 Chcete si nechat rekonstruovat Váš byt nebo o tom přemýšlíte? Řešíte jak na to? Obáváte se prachu, nepořádku a hluku? Nebo nemáte rádi běhání po úřadech?

 Tak už žádný strach ani obavy a pusťte se do rekonstrukce bytu s naší firmou!

 Na základě první schůzky vypracujeme ZDARMA první návrh rozpočtu a v případě realizace projektu naší firmou také vypracujeme projekt zakázky zcela ZDARMA!!!

 Máme se vším dlouholeté zkušenosti již od roku 1993. Umíme nejen poradit, ale umíme hlavně také vše realizovat ve smluveném termínu a vysoké kvalitě.
 Je potřeba mít na paměti, že přestavba bytu je velmi náročná na přípravu i samotnou realizaci. Příprava přestavby se musí vždy pečlivě zpracovat a provést pečlivý výběr materiálů, aby samotná přestavba bytu probíhala plynule a byla dokončena dle smluveného termínu. Proto se příprava nesmí podcenit! Příprava přestavby bytu v případě potřeby vyřízení stavebního povolení může trvat v řádu měsíců.  Realizace přestavby trvá dle rozsahu prováděných prací a dodávek přibližně od 3 týdnů do 3 měsíců.

Příprava (postup) před rekonstrukcí

Zákazník se dostaví s podklady (stručné výměry – nákres...) do vzorkové provozovny (Atrium CÍL Topolová 2915/16,
Praha 10, 100 00). Pobavíme se o Vašich představách a technických možnostech provedení rekonstrukce bytu.

Na základě první schůzky vypracujeme první návrh rozpočtu - zdarma.

Pokud Vás naše nabídka služeb zaujme, domluvíme schůzku u Vás na místě zakázky a zaměříme skutečné výměry bytu nebo jeho části, která projde přestavbou.

Při dalším setkání upřesníme obklady, baterie, zařizovací předměty, dveře, podlahy… pro upřesnění konečné ceny za rekonstrukci bytu. Zároveň dohodneme společně možný termín realizace zakázky.
Dle potřeby se zpracuje projektová dokumentace popř. statik, vizualizace…
V případě realizace díla naší firmou je projekt zdarma.
Po odsouhlasení ceny (konečného podrobného rozpočtu) a termínu realizace se podepisuje smlouva o dílo. Rozpočet je vždy nedílnou přílohou této smlouvy.

Průběh rekonstrukce bytu

Vše se vybourá, začistí, odnosí, uklidí a zaveze se potřebný materiál. Po vybourání se realizují zednické a řemeslné práce. Provede se kompletace, podlahové krytiny,malby a dokončovací práce včetně konečného úklidu.

Předání bytu

Po ukončení rekonstrukce Vašeho bytu se provede předání díla (stavby) a sepíše se předávací protokol, který podepíší obě smluvní strany.

Nabízíme:

  • každodenní úklid
  • kompletní realizace na klíč
  • veškeré stavební řemeslo
  • dodávky materiálu
  • služby bytového architekta
  • zhotovení projektové dokumentace
  • kuchyně, spotřebiče, vestavěné skříně, nábytek, podlahy (lamino, dřevo, linoleum, marmoleum aj.) dlažby, obklady, zařizovací předměty
  • zařídíme a uděláme vše pro Váš interiér, byt, kuchyň, koupelnu, prodejnu, kancelář a hlavně Vaši spokojenost.
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Fotogalerie

rekonstrukce bytů
Foto 16
Foto 17
Foto 18

Celá fotogalerie

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Mám zájem o
Text dotazu
Kuchyně
Vestavěné skříně
Nábytek na míru
Rekonstrukce
Přestavba
Novostavba
Spočítejte a výsledek zapište jako číslo: