AKCE

3 ks LED svítidel ke každému jádru nad 150.000,-- za 3 Kč !!!

Rekonstrukce bytového jádra, koupelny

 Rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny je změna nebo úprava stavebních konstrukcí, instalací, povrchů... Rekonstrukce vždy přináší hezčí, příjemnější, pohodlnější a hygienické prostředí Vašeho bydlení dle současného standardu na bydlení.

 Chcete si nechat rekonstruovat Vaše bytové jádro nebo o tom přemýšlíte? Řešíte jak na to? Obáváte se prachu, nepořádku a hluku? Nebo nemáte rádi běhat po úřadech?

Tak už žádný strach ani obavy a pusťte se do rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny s naší firmou.

 Na základě první schůzky vypracujeme ZDARMA první návrh rozpočtu a v případě realizace projektu naší firmou také vypracujeme projekt zakázky zcela ZDARMA!!!

 Máme se vším dlouholeté zkušenosti již od roku 1993. Umíme nejen poradit, ale umíme hlavně také vše realizovat ve smluveném termínu a vysoké kvalitě. Jsme zvyklí i na realizace za provozu, takže se umíme přizpůsobit chodu Vaší domácnosti tak aby Vám to vyhovovalo a nám byl umožněn plynulý průběh prací.

Příprava (postup) před rekonstrukcí

Zákazník se dostaví s podklady (stručné výměry – nákres...) do vzorkové provozovny (Atrium CÍL Topolová 2915/16,
Praha 10, 100 00). Pobavíme se o Vašich představách a technických možnostech provedení bytového jádra nebo koupelny.

Na základě první schůzky vypracujeme první návrh rozpočtu - zdarma.

Pokud Vás naše nabídka služeb zaujme, domluvíme schůzku u Vás na místě zakázky a zaměříme skutečné výměry bytového jádra.

Při dalším setkání upřesníme obklady, baterie, zařizovací předměty, dveře… pro upřesnění konečné ceny za rekonstrukci bytového jádra či koupelny a probereme společně termín realizace zakázky.
V případě realizace díla naší firmou je projekt zdarma.
Po odsouhlasení ceny (konečného podrobného rozpočtu) a termínu realizace se podepisuje smlouva o dílo. Rozpočet je vždy nedílnou přílohou této smlouvy.

Průběh rekonstrukce bytového jádra, koupelny

Vše se vybourá, začistí, odnosí ,uklidí a zaveze se potřebný materiál. Po vybourání se realizují zednické a řemeslné práce. Provede se kompletace, malby a dokončovací práce včetně konečného úklidu. Rekonstrukce (přestavba) bytového jádra nebo koupelny trvá od 7 – do 12 pracovních dní.

Předání bytového jádra, koupelny

Po ukončení rekonstrukce Vašeho bytového jádra nebo koupelny se provede předání díla (stavby) a sepíše se předávací protokol, který podepíší obě smluvní strany.

Některé realizace si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Fotogalerie

rekonstrukce bytového jádra, koupelny
Foto 41
Foto 42
Foto 43

Celá fotogalerie

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Mám zájem o
Text dotazu
Kuchyně
Vestavěné skříně
Nábytek na míru
Rekonstrukce
Přestavba
Novostavba
Spočítejte a výsledek zapište jako číslo: